Amerika Vizesi Atlantik Danışmanlık

Amerika Birleşik Devletlerine gerçekleştirmek istediğiniz seyahatin amacına uygun olarak hangi tür vizeye ihtiyacınız olduğunu belirlemek ve buna göre de vize başvurusunda başvuracağınız kategoride bir vize alabilmeniz için söz konusu vize türüyle ilgili tüm şartları taşıdığınızı kanıtlamanıza yarayacak şekilde hazırlık yapmanızda sizlere yardımcı olacağız.

Vize Nedir?

Genel olarak, Amerika Birleşik Devletleri’ne giriş yapmak isteyen bir yabancı ülke vatandaşının, öncelikle vatandaşı olduğu ülke tarafından düzenlenen bir seyahat belgesi olan pasaportuna işlenen bir belgedir. Bu sitede yer alan “Vize” bölümü, ABD’ye seyahat etmek isteyen yabancı ülke vatandaşlarına yönelik ABD vizeleriyle ilgili bilgileri kapsamaktadır. (Not: ABD’ye seyahat etmek için Green Card sahiplerinin herhangi bir vizeye ihtiyacı yoktur.)

Müşteri Hizmetleri Temsilcisi ile iletişime geçerek vize hizmetleri veya Green Card başvurusu hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Göçmen Vize Sorularınız İçin: (Geri Dönen Yerleşik Yabancı Başvuruları, Aile Dayanaklı Göçmen Vizeler, İşveren Dayanaklı Göçmen Vizeler, Yeşil Kart Çekilişi, Amerika’da Sığınmacı Statüsüne Başvurmuş Kişilerin Aile Bireyleri için Vize (Visas 92-93), Özel Göçmen Vizeleri):Tüm göçmen vize başvuruları için süreçlerinizin tamamı İstanbul’da yönetilecek ve Ankara’daki görüşme için danışmanlık verilecektir.

Göçmen Olmayan Vize Sorularınız İçin: Göçmen olmayan vize başvuruları hem Istanbul hem Ankara’da işlem görmektedir.